Brothers in Arms 3

iPhone ve iPad için Savaş Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 482 MB
  • Sürüm 1.0.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Gameloft
2.Dünya Savaşı'nın kaderini değiştirmek için Çavuş Wright adlı bir keskin nişancıyı canlandıracağınız Brothers in Arms 3, iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir savaş oyunudur.

2.Dünya Savaşı'nın kaderini değiştirmek için Çavuş Wright adlı bir keskin nişancıyı canlandıracağınız Brothers in Arms 3, iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir savaş oyunudur.

İnanılmaz öldürme kamerası görüntüleri eşliğinde savaşı tüm gerçekliğiyle yaşamanızı sağlayan yapımda çok sayıda deneysel silahı bulabileceğiniz gibi savaş yıllarından kalma ve gerçeğine uygun olarak tasarlanmış 18 farklı silahtan dilediğinizi seçerek düşmanlarınıza karşı saldırılar da yapabilirsiniz.

Emrinizdeki askerlere de komuta edebileceğiniz oyunda, kahramanınızın ve askerlerinizin sahip olduğu yeteneklerden faydalanarak düşmanları bozguna uğratmak için mücadele edeceksiniz.

Ayrıca oyunda saldırı, keskin nişancı, kuşatma ve gizlilik gibi çeşitli görevleri yerine getirerek, elde ettiğiniz başarılar sayesinde askerlerinizin yeteneklerini geliştirebilir, daha güçlü silahlara sahip olabilir ya da yeni silahlar satın alabilirsiniz.

Gerçekçi görüntüleriyle dikkat çeken yapımda çeşitli hava şartları ve zaman aralıkları da unutulmamış. Ayrıca oyunda aşamalı meydan okuma modu sayesinde daha iyi ödüllere sahip olmak için özel ve zorlu görevlere de katılabilirsiniz.

Etkileyici bir savaş oyunu deneyimi sunan Brothers in Arms 3'ü mutlaka oynamalısınız.

Brothers in Arms 3 indir